Kategorie

Cofnij do:Produkty

Filtruj według

Cena
Dostępność

Przysmaki dla psów

Przysmaki dla psów HAU MIAU

Jeśli chcesz sprawić przyjemność swojemu czworonożnemu pupilowi lub nagrodzić go za dobre zachowanie, przysmaki dla psów HAU MIAU posłużą jako zdrowa i wyśmienita przekąska. Zawartość mięsa w suchych ciastkach i talarkach sięga tutaj 90%. Smakołyki dla psa HAU MIAU nie dostarczają jedynie pustych kalorii. Za pomocą przekąsek tego producenta dostarczysz zwierzęciu niezbędnych składników odżywczych, uzupełniając codzienną dietę. Przysmaki dla psa HAU MIAU świetnie sprawdzają się także jako element higieny jamy ustnej psa. Dzięki twardej i suchej konsystencji, kawałki smakołyków HAU MIAU czyszczą uzębienie z pozostałości jedzenia i gromadzących się osadów. Ogromną zaletą przysmaków dla psów HAU MIAU jest ich hermetyczne opakowanie. Zastosowanie woreczka strunowego pozwala utrzymywać pokarm w świeżości wiele tygodni po pierwszym otwarciu.

Wszystkie produkty HAU MIAU z kategorii przysmaków dla psów zostały stworzone na bazie naturalnych składników. Nie znajdziesz tu barwników czy konserwantów, powodujących problemy z układem trawiennym i wywołujących reakcje alergiczne. Smaczki dla psa HAU MIAU dają gwarancję, że zwierzę otrzymuje najlepszy możliwy produkt żywieniowy, przynoszący dodatkowy zastrzyk radości i energii.

Oferta na przysmaki dla psa HAU MIAU

Przysmaki dla psów HAU MIAU w ofercie sklepu Kołodziejczyk występują w wielu wersjach smakowych. Z łatwością dopasujesz smakołyki do preferencji zwierzęcia, oferując mu to, co najlepsze dla zdrowia i szczęścia. Asortyment naszego sklepu stworzyliśmy na bazie wieloletniego doświadczenia, wybierając przysmaki przypadające do gustu psom większości ras. Proponujemy m.in. wyśmienite talarki z kaczki, aromatyczne suszone filety z kurczaka, czy uwielbiane przez psy królicze ucho z kurczakiem. Wszystkie wymienione tu przysmaki dla psa HAU MIAU umilą wspólne spacery i pomogą w wypracowaniu u zwierzęcia konkretnych umiejętności. Polecamy także łatwo przyswajalne kostki wapienne z kurczakiem lub kaczką. Ogromną popularnością cieszą się smakołyki dla psa HAU MIAU w serii Pausesnack, łączące mięsa kurczaka lub kaczki ze składnikami rybnymi. Rekomendujemy w szczególności mini kąski z kurczakiem i dorszem, czy krążki dentystyczne owinięte rybą. Pausesnack, ze względu na niewielkie kawałki pokarmu, to doskonałe przysmaki dla szczeniaka HAU MIAU jest producentem pożywienia dla psów, który stawia na zdrowe i pełnowartościowe pożywienie. Asortyment przysmaków w sklepie Kołodziejczyk odzwierciedla nowoczesne trendy profesjonalnych hodowców, dbając o zdrowie i kondycję psów w każdej grupie wiekowej.

Sortuj według

(Znaleziono 9 produkty.)

Loading...