Słonecznik dla Ptaków

Miłośnicy papug podkreślają więź, jaka łączy ich ze swoimi podopiecznymi. Dotyczy to nie tylko największych przedstawicieli tych ptaków. Także hodowcy mniejszych papużek opiekują się nimi z wielką troską. Jej wyrazem jest staranny wybór pożywienia. Nasze karmy dla papug składają się tylko z najwyższej jakości naturalnych ziaren. Zostały skomponowane tak, by zapewnić ptakom zdrowie i zachowanie dobrej kondycji. Dzikie ptaki, żyjące w naszym otoczeniu także mają coraz liczniejszą grupę wielbicieli.

Dokarmianie sikorek czy wróbli należy do popularnych hobby. Pozwala na bliski kontakt z naturą. W karmniku można obserwować ciekawe gatunki i zrobić udane zdjęcia z małej odległości. Dla większości dzikich ptaków odpowiednią karmą są ziarna słonecznika. Oferujemy je w połączeniu z kukurydzą.


Uniwersalny pokarm – słonecznik dla ptaków

Nasiona słonecznika czarnego są bogatsze w olej niż odmiana pasiasta. To, dlatego są lepszym źródłem energii dla ptaków ogrodowych. Słonecznik najlepiej umieszczać w karmniku, który może być dobrym miejscem do obserwacji przylatujących gości.

Ziarna zawierają dużo białka i tłuszczów, a także ważne składniki odżywcze, takie jak witaminy E, B1, B3 i B6 oraz minerały: magnez, żelazo, miedź i cynk. Dodatek kukurydzy dostarcza węglowodanów i witaminy A.

Słonecznik dla ptaków z naszej oferty pochodzi z upraw europejskich i został dokładnie oczyszczony, żeby pozbyć się chwastów. Opakowanie 10 kg zawiera tylko dojrzałe pestki o największej zawartości oleju. Pokarm przeznaczony jest dla sikorek, wróbli, rudzików, kosów, zięb, kowalików, drozdów, szpaków i szczygłów.

Pokarmy dla papug

Miłośnicy papug znajdą w naszej ofercie czyste proso oraz pokarm dla papug średnich i falistych, w wygodnych 10 kg workach. Proso zawiera duże ilości białka i witamin, zwłaszcza z grupy B. Dostarcza minerałów, takich jak sód, potas, wapń, mangan, jod. Pokarm dla ptaków z prosem jest wysokoenergetyczny, zawiera około 70% węglowodanów, 20% białka, 10% błonnika i około 5% tłuszczy, pomagając w utrzymaniu dobrej kondycji zwierząt.

Ziarna prosa wchodzą również w skład gotowych, pełnoporcjowych mieszanek, które stworzyliśmy we współpracy z lekarzem weterynarii dla Waszych papug. Nadają się one dla ptaków mniejszych i średnich gatunków. Ich skład pozwala na dodawanie własnych składników i stworzenie unikalnej mieszanki.

Sortuj według

Jest 1 produkt.

Loading...