Treserki Mięsne dla psów

Treserki mięsne dla psów to tak zwane przysmaczki treningowe. Są wyjątkowe, ponieważ nie stosuje się ich na co dzień, a jedynie podczas treningu lub specjalnych szkoleń w szkółkach. Dzięki temu pies jest na nie jeszcze bardziej chętny. Treserki mięsne mają być formą nagrody za osiągnięcia podczas tresury. Oprócz zachęcania psa do nauki powinny być także zdrowe. Mogą dbać o określone kwestie zdrowotne i pełnić funkcję skutecznej profilaktyki np. przeciwko problemom z zębami.


Jakie treserki mięsne dla psów?

Treserki mięsne dla psów dostępne w sklepach nie zawsze są zgodne z fizjologicznymi potrzebami zwierzaków. Nasze treserki wyróżnia duża zawartość mięsa i naturalny skład, bez konserwantów i szkodliwych dodatków. Najlepiej wybrać kilka różnych rodzajów smakołyków po to, żeby nie znudziły się psu oraz po to, aby dostarczyć mu jak najwięcej witamin i minerałów pochodzących z różnych źródeł. Zapobiegniemy dzięki temu jakimkolwiek niedoborom w diecie pupila.

Jakie treserki mięsne dla psa?

Oczywiście w pierwszej kolejności wybieramy treserki z takiego rodzaju mięsa, za jakim pies najbardziej przepada. W naszej ofercie znajdują się najróżniejsze treserki mięsne, a wśród nich:

  • jagnięcina z ryżem lub bez dodatków
  • drób,
  • wołowina,
  • łosoś,
  • psie mleczko,
  • łączone, z różnych rodzajów mięs.

W asortymencie znajdziesz również rodzaje smakołyków funkcjonalnych, np. takich, które pomogą zadbać o sierść pupila czy jego świeży oddech. Wszystkie oferowane przez nas treserki są odpowiednich rozmiarów do stosowania podczas szkoleń i treningów.

Jak stosować treserki mięsne?

Treserki mięsne stanowią formę nagrody dla psa po dobrze wykonanym ćwiczeniu. Używamy w ten sposób zawsze małych smaczków, które pies może schrupać od razu. Za większe osiągnięcia może dostać nieco większą porcję lub kilka pod rząd. Wielkość przysmaków koniecznie dostosuj do rozmiarów swojego psa – inne potrzeby żywieniowe ma Yorkshire terier, a inne owczarek niemiecki, czy Akita. Treserki dajemy psu tylko podczas treningu, a nie na co dzień jako uzupełnienie diety. Możemy ewentualnie podawać je po zabiegach medycznych lub pielęgnacyjnych, za którymi pies nie przepada. Wymieszanie ich razem lub zakupienie gotowej mieszanki sprawi, że będą dla psa o wiele bardziej atrakcyjne. Treserki mięsne dla psa są odpowiednie dla każdego właściciela, który uczy swojego czworonożnego przyjaciela tresury. Wybierz oferowane przez naszą firmę treserki mięsne dla psa i zobacz, jak wiele potrafi Twój pies, gdy widzi przed sobą motywację w postaci ulubionego przysmaku!

Brak dostępnych produktów

Ta kategoria jest tymczasowo pusta. Obserwuj nas! Niedługo pojawią się tutaj produkty.

Loading...