Filtruj według

Cena
Dostępność

Ciastka dla psów

Opiekunowie psów chcą dla swoich pupili jak najlepiej. Świadomy właściciel wie, że czworonóg potrzebuje pełnowartościowej karmy oraz aktywności, aby był zdrowy i szczęśliwy. Poza klasycznym pożywieniem warto wprowadzać do jadłospisu różnego typu smakołyki. Polecamy swoje wyroby, między innymi pyszne ciastka dla psów. Każdy zwierzak je pokocha!


Smakowite ciastka dla psów

Czworonogi uwielbiają nasze produkty, co w ogóle nie dziwi, zważywszy na świetny skład. Ciastka wspaniale pachną świeżym mięsem, a jeszcze lepiej smakują. To ulubione przysmaki małych, średnich oraz dużych piesków. Mają odpowiednie rozmiary, żeby nie sprawiać problemów niewielkim rasom, a także cieszyć pupili o większych gabarytach. Prócz tego różnią się kształtami. Sprzedajemy je w formie serduszek, hamburgerów, krokietów czy pierożków. Tworzymy je również w postaci tzw. treserek, czyli małych kosteczek, rollosów bądź przypominających krakersy ciasteczek

Zadbaliśmy o to, aby oferowane w sklepie ciastka dla psów były nie tylko wyborne, lecz również zdrowe. Możemy zaproponować klientom ciastka w ekonomicznych opakowaniach (1 kg), dostępne w kilku smakach. Między innymi, polecamy warianty wołowe, jagnięce, z łososiem albo królikiem. Ponadto wprowadziliśmy do asortymentu ciasteczka o smaku waniliowym, miętowym oraz bardziej egzotyczne – z algami.

Ciastka dla psów – przysmak, nagroda, dodatek

Klienci chętnie zamawiają u nas psie ciastka z co najmniej kilku powodów. Przede wszystkim to frykasy, którymi można rozpieszczać czworonożnego przyjaciela. Dodatkowo ciasteczka można wykorzystywać jako smaczki podczas treningów. Motywacja w postaci nagrody – do tego tak smakowitej – sprawia, że pupil chętnie wykonuje polecenia.

Nasze ciastka uwielbiają wszystkie psiaki, niezależnie od wieku, charakteru czy rasy. To znakomite uzupełnienie codziennej diety, przysmak otrzymywany po poprawnym wykonaniu zadania albo środek wyciszający na spacerze. Produkt wyróżnia się szerokim zastosowaniem. Warto podkreślić, że kupujący zawsze mogą być pewni jego najwyższej jakości. Przykładamy wszelkich starań, aby artykuły przeznaczone do czworonogów były bez zarzutu. Kochamy swoje zwierzaki, traktujemy je jak członków rodziny. Co za tym idzie, pragniemy zapewnić im jak najlepsze warunki, włącznie z jedzeniem. Nasze ciastka dla psów wyróżniają się cennymi wartościami odżywczymi oraz dopracowanym składem, w którym nie ma sztucznych wypełniaczy lub barwników.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną listą dostępnych smaków, a następnie do złożenia zamówienia.

Sortuj według

(Znaleziono 6 produkty.)

Loading...