Filtruj według

Cena
Dostępność

Dziczyzna

Zaliczasz się do tych osób, które psa traktują jak członka rodziny? Robisz w związku z tym wszystko, aby Twój pupil czuł się naprawdę świetnie i nigdy niczego mu nie brakowało? Stawiasz na najlepszą karmę i przysmaki? Wybierz nasze przysmaki dla psa dziczyzna.

Wszystkie przysmaki dla psa dziczyzna znajdujące się w naszej ofercie to produkty w pełni naturalne. Precyzyjnie dobieramy ich skład, dbając o to, aby był doskonale zbilansowany. Dzięki temu przysmaki są nie tylko smaczną, ale również zdrową przyjemnością dla czworonoga. Wszystkie pachną tak, aby dla pupila były jeszcze bardziej atrakcyjne. Nasze przysmaki pakuje w sposób chroniący ich świeżość. Proponujemy szeroki wybór przysmaków z dziczyzny w różnej formie, dając tym samym naszym klientom wybór.


Przysmaki dla psa z dziczyzny – naturalne i zdrowe

Robisz dla swojego psa wszystko, aby czuł się naprawdę świetnie i nigdy niczego mu nie brakowało? Stawiasz na najlepszą karmę i przekąski? Jeśli tak – wybierz nasze przysmaki dla psa, które z pewnością Cię nie zawiodą. Dziczyzna to coś, za czym czworonogi wprost przepadają. Ponadto to bardzo zdrowe mięso.

Jakie są zalety przysmaków dla psa z dziczyzny?

Wszystkie przysmaki dla psa z dziczyzny znajdujące się w naszej ofercie to produkty w pełni naturalne. Precyzyjnie dobieramy ich skład, dbając o to, aby był doskonale zbilansowany. Dzięki temu przysmaki są nie tylko smaczną, ale również zdrową przekąską dla czworonoga. Wszystkie pachną tak, aby dla pupila były jeszcze bardziej atrakcyjne. Nasze przysmaki dla psa z dziczyzny pakowane są w sposób chroniący ich świeżość. Proponujemy szeroki wybór przysmaków z dziczyzny w różnej formie, dając tym samym naszym klientom różnorodny wybór.

Dlaczego dziczyzna jest zdrowa?

Mięso dziko żyjących zwierząt jest niezwykle zdrowe, ponieważ jest pozbawione antybiotyków wykorzystywanych często przy produkcji hodowlanej. Dziczyzna zawiera około 20 gramów białka na 100 gramów, a tłuszczu tylko 3 gramy. Dostarcza nie tylko energii, ale także licznych witamin i minerałów. Szczególnie wysoka jest zawartość witamin z grupy B oraz cynku, żelaza i selenu. To dlatego mięso z dzika czy jelenia to nie tylko smakołyk, ale także zdrowe źródło składników odżywczych. Do zalet przysmaków dla psów z dziczyzny należy również fakt, że to delikatne mięso jest dobrze tolerowane przez większość pupili. Jest lekkostrawne, więc nie powoduje tycia. Przysmaki dla psa z dziczyzny służą również wrażliwym i alergicznym zwierzętom. Nie zawierają glutenu, konserwantów, środków chemicznych ani polepszaczy smaku. Mięso jest delikatnie suszone na powietrzu.

Chrupiące przekąski spełniają ponadto dwie ważne funkcje: rozsądnie uzupełniają psie menu o ważne substancje oraz przyczyniają się do zdrowia zębów. Idealnie sprawdzają się, jako nagroda po intensywnym treningu, ale także stanowią pożywną przekąskę między posiłkami. Ze względu na wysoką wartość odżywczą przysmaków dla psa z dziczyzną należy ująć je w zbilansowanej diecie.

Przysmaki dla psa z dziczyzny – rodzaje

Oferujemy duży wybór smakołyków. Dla mniejszych czworonogów doskonale sprawdzają się żwacze lub uszy. Przysmaki dla psów z dziczyzną tego typu mają tylko średni stopień twardości. Takie części jak dolne partie nóg są znacznie twardsze i pozwalają długo cieszyć się gryzieniem. Warte uwagi są przysmaki dla psów z dziczyzny wraz z futrem. Na wolności wilk, zjadając mięso z sierścią, oczyszcza w ten sposób żołądek i jelita. Teraz tak samo naturalnie może oczyścić się Twój czworonożny przyjaciel. Smakołyki nadają się dla zwierząt w każdym wieku, zarówno szczeniaków, jak i dorosłych psów i seniorów. Dzięki takiemu uzupełnieniu jadłospisu dieta może być optymalnie dostosowana do potrzeb psa.

Wszystkie nasze przysmaki dla psa z dziczyzny pochodzą ze sprawdzonych źródeł, a mięso zostało przed przetworzeniem przebadane przez lekarza weterynarii.

Sortuj według

(Znaleziono 28 produkty.)

Loading...