Filtruj według

Cena
Dostępność

Wieprzowe

Jesteś szczęśliwym właścicielem psa? Zależy Ci na tym, aby Twój pupil był naprawdę zdrowy? Podajesz mu wyłącznie najlepsze produkty żywieniowe? Unikasz karmy, która pełna jest chemicznych dodatków? Nasze przysmaki dla psa wieprzowe z pewnością usatysfakcjonują zarówno Ciebie, jak i Twojego czworonożnego przyjaciela.

Proponujemy przysmaki dla psa wieprzowe charakteryzujące się naprawdę wysoką jakością. Każdy przysmak znajdujący się w naszej ofercie to precyzyjnie dobrany skład. Stawiamy wyłącznie na składniki pochodzenia naturalnego, które nie odbijają się negatywnie na zdrowiu czworonogów. Jednocześnie nasze przysmaki przygotowane są tak, aby psom naprawdę smakowały.

Oferujemy naprawdę szeroki wybór przysmaków w różnej formie. Dzięki temu znaleźć można takie, które idealnie wpisują się w preferencje smakowe danego czworonoga.


Przysmaki wieprzowe w diecie psa

Nowoczesne hodowle i dbałość o staranne przygotowanie mięsa sprawiły, że wieprzowina nie zawiera już dużych ilości tłuszczu i cholesterolu. Prezentowane na stronach tej kategorii produkty cechuje bardzo dobra jakość i zawartość zdrowych, wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które odgrywają dużą rolę w prawidłowym rozwoju i funkcjonowaniu psów. Przysmaki wieprzowe dla psa mogą stanowić także źródło witamin z grupy B i E, które mają korzystny wpływ na kondycje, poziom energii i pracę układu nerwowego psa. Dodatkowo przysmaki wieprzowe są bogate w żelazo, które wspiera prawidłowe krążenie.

Najlepsze przysmaki wieprzowe dla swojego psa

Wprowadzając mięso wieprzowe do diety swojego czworonoga, warto zdecydować się na smaczki z suszonych kawałków mięsa. W naszej ofercie dostępne są m.in. suszone grdyki lub wątroby. Takie produkty nie zawierają konserwantów i są najlepszym rozwiązaniem dla psów z alergią pokarmową. Z myślą o wspomaganiu procesów trawiennych psa, warto zdecydować się na żwacze. Poprawiają one perystaltykę jelit, uzupełniają florę bakteryjną i wspomagają funkcjonowanie układu pokarmowego. Z myślą o szczeniętach i mniejszych pieskach, naszą ofertę wzbogaciliśmy o jelita wieprzowe-spaghetti. Jest to lekkostrawna przekąska o wysokiej zawartości białka, pomagająca w uzupełnieniu diety i wygodna do spożycia.

Ryjki wieprzowe dla psa – idealne zamienniki zwykłych przysmaków

Szukając alternatywy dla tradycyjnych przekąsek, idealnym wyborem będą noski wieprzowe dla psa. Stanowią doskonałe uzupełnienie codziennej diety, a w dodatku pomagają w dbaniu o ukrwienie dziąseł i zapobiegają tworzeniu się płytki bakteryjnej. Zapobiegają też tworzeniu się kamienia, co pozwala skutecznie zadbać o uzębienie czworonoga. Noski wieprzowe mogą stanowić również doskonałą nagrodę dla pieska np. po treningu lub spacerze. W naszej ofercie przysmaków wieprzowych dla psów dostępne są zarówno ciemne jak i białe warianty ryjków wieprzowych. W dbaniu o uzębienie czworonoga przydatne są również uszy wieprzowe. Są to gryzaki doskonale stymulujące ukrwienie dziąseł i pielęgnujące jamę ustną psa.

Kości wieprzowe – ulubiony przysmak czworonogów

Różnorodna oferta kości wieprzowych została przygotowana z myślą o zadowoleniu zarówno małych psów jak i nieco większych ras. Kości z dodatkiem mięsa to doskonałe źródło cennych witamin potrzebnych zarówno do prawidłowego funkcjonowania układu trawiennego, jak i pięknego wyglądu oraz błyszczącej sierści. Dodatkowo kości są najbardziej naturalnym sposobem na zachowanie higieny jamy ustnej i zapobieganie powstawaniu kamienia nazębnego. W naszej ofercie dostępne są m.in. łopatki, kości wędzone lub kości karkowe.

Sortuj według

(Znaleziono 66 produkty.)

Loading...