Cielęce

Twój pies to dla Ciebie prawdziwy członek rodziny? Chcesz mieć pewność, że dajesz mu tylko to, co najlepsze? Stawiasz wyłącznie na karmę najwyższej jakości? Jednocześnie chcesz czasami dać swojemu psu odrobinę przyjemności, częstując go pysznym psim przysmakiem? Nasze przysmaki dla psa cielęce to strzał w dziesiątkę.

Proponuje przysmaki dla psa cielęce wyprodukowane z naturalnych składników najwyższej jakości i wiadomego pochodzenia. Na próżno szukać w nich chemicznych dodatków, które mogłyby przyczynić się do pogorszenia zdrowia czworonoga. Przysmaki są zdrowe, a jednocześnie naprawdę pyszne. Psy chrupią je ze smakiem i prawdziwą przyjemnością.

Oferujemy szeroki wybór przysmaków cielęcych. W bogatej ofercie każdy właściciel czworonoga znajdzie produkt idealnie wpisujący się w indywidualne preferencje smakowego swojego towarzysza.


Dlaczego warto wzbogacić dietę psa o przysmaki cielęce?

Cielęcina należy do najbardziej wartościowych produktów odzwierzęcych. Zawiera duże ilości białka i jest bogata w łatwo przyswajalne żelazo i fosfor, których odpowiednia ilość jest niezbędna dla zachowania zdrowia i wzmocnienia układu kostnego. Przysmaki cielęce dla psa to również źródło cennych witamin z grupy B, w szczególności witaminy B1, ważnej dla prawidłowego funkcjonowania układu krążenia, a także witaminy B12, niezbędnej w tworzeniu czerwonych krwinek. Przysmaki cielęce dostępne w naszej ofercie charakteryzują się również wysoką zawartością cynku, magnezu i potasu. Są to minerały, które mają korzystny wpływ m.in. na wspomaganie prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego psa.

Przysmaki cielęce jako element diety lekkostrawnej czworonoga

Cielęcina ze względu na niską zawartość tłuszczu i wysoki poziom białka, jest uznawana za doskonały wybór w przypadku konieczności zastosowania u psa diety lekkostrawnej. Przemyślane i zrównoważone żywienie jest zalecane przede wszystkim dla psów starszych, otyłych lub wychudzonych, które z uwagi na rozregulowanie pracy układu pokarmowego wymagają szczególnej ostrożności i delikatnych posiłków. Stosowanie lekkostrawnej diety jest konieczne również u czworonogów w okresie rekonwalescencji, po zabiegach i operacjach, kiedy szczególnie niewskazane jest spożywanie produktów obciążających układ pokarmowy. Przysmaki cielęce dla psa w diecie lekkostrawnej pomagają przywrócić równowagę, wspomagają prawidłową pracę przewodu pokarmowego i stopniowy powrót do standardowego żywienia.

Przysmaki cielęce – dostosowane do potrzeb każdego pupila

Z uwagi na bogactwo składników odżywczych i lekkostrawność, mięso cielęce jest polecane również w diecie czworonogów o indywidualnych wymaganiach żywieniowych. Cielęcina jest idealnym rozwiązaniem dla psa, którego zdrowie czy kondycja fizyczna wymaga dostarczenia wysokiej zawartości protein przy jednoczesnym ograniczeniu spożycia tłuszczów. Mięso to jest doskonałym wyborem m.in. w przypadku suk ciężarnych lub podczas laktacji. Takie przysmaki będą również całkowicie bezpieczne dla psów z alergią pokarmową lub nietolerancją niektórych składników żywieniowych. Nasza bogata oferta przysmaków cielęcych to również doskonałe rozwiązanie dla szczeniąt w okresie wymiany zębów. Kości cielęce i inne przysmaki zaspokoją ich potrzebę gryzienia i nauczą obchodzenia się z twardymi pokarmami, a w dodatku dostarczą cennych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego wzrostu i zdrowego rozwoju szczeniąt. Zachęcamy do poznania pełnej oferty naszego sklepu i wyboru idealnych przysmaków dla swojego psa.

Brak dostępnych produktów

Ta kategoria jest tymczasowo pusta. Obserwuj nas! Niedługo pojawią się tutaj produkty.

Loading...